روش‌های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

پرداخت اينترنتی نوعی پرداخت الكترونيكی است كه از طريق آن دارندگان كليه كارت‌های بانكی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات كارت بانكی خود شامل شماره كارت، رمز دوم، تاريخ انقضاء و كد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خريد كالا يا خدمات بصورت الکترونیکی از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی اقدام نمايند. تمامی کاربران پومارت نیز می توانند پس از ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک های سامان و پارسیان هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند، پس از پرداخت موفقیت آمیز سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود. توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

راهنمای پرداخت اینترنتی

شماره کارت: شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است.

رمز دوم کارت (PIN2): برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. شماره رمز اینترنتی کارت، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم توضیح داده شده است، شمامی توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک (ATM) خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید.

1. پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه " تغییر رمز " اقدام فرمائید .

2. گزینه " تغییر رمز اینترنتی " را انتخاب نمایید .

3. رمز اینترنتی مورد نظرخود را که حداقل در ٦ و حداکثر در ۱۲ رقم وارد نمایید و مجدداً طبق فرمان سیستم رمز را تکرار نمایید.

4. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی شما فعال می شود.

کد اعتبار سنجی دوم CVV2 : کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و  مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای ملی، ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.

نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده  باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد .

تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود  این تاریخ به شعبه صادر کننده  کارت مراجعه نمایید.

پرداخت کارت به کارت

اگر جز آن دسته از کاربرانی هستید که امکان پرداخت اینترنتی برایتان مهیا نیست، می توانید وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. پس از پرداخت اطلاعات پرداختی را در قسمت سفارش خود ثبت کنید تا بعد از بررسی و تائید حسابداری، سفارش شما وارد مرحله آماده سازی و ارسال شود.

شماره کارت پومارت: 2609-8187-1410-6362 (مهدی بهادرفر)

واریز به حساب

همچنین برای آندسته از کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند، می توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب های قید شده در ذیل واریز کنند. پس از پرداخت اطلاعات پرداختی را در قسمت سفارش خود ثبت کنید تا بعد از بررسی و تائید حسابداری، سفارش شما وارد مرحله آماده سازی و ارسال شود.

شماره حساب پومارت: 0200275671003 (بانک آینده - مهدی بهادرفر)

پرداخت در محل

در حال حاضر این روش پرداخت برای ساکنین تمام مناطق ایران فعال است.

نکات

- مشتریان محترمی که سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کرده اند،  هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشند.

- توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

- لازم به ذکر است، سفارشات بیش از 10 میلیون ریال، پیش از ارسال باید از طریق کارت به کارت، واریز و یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.